14.07.2016 To/To/Thu

10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
Soittosali
Soittosali
Kaustisen tunti
10:00 - 11:00
Kaustisen Mieslaulajat ja Rentukat
Kaustisen tunti

Kaustisen Mieslaulajat ja Rentukat.

Temppelipelimannit
11:00 - 11:15
Temppelipelimannit
Temppelipelimannit

Temppelipelimannit

Duo Kalevi Kantola & Timo Männistö
11:15 - 11:30
Duo Kalevi Kantola & Timo Männistö
Duo Kalevi Kantola & Timo Männistö

Duo Kalevi Kantola & Timo Männistö

Kansanlauluyhtye ILO
11:30 - 11:45
Kansanlauluyhtye ILO
Kansanlauluyhtye ILO

Kansanlauluyhtye ILO

Lehtokurpat
11:45 - 12:00
Lehtokurpat
Lehtokurpat

Lehtokurpat

Kiehinä
12:00 - 12:15
Kiehinä
Kiehinä

Kiehinä

Vocal Ensemble Diiba Daaba
12:15 - 12:30
Vocal Ensemble Diiba Daaba
Vocal Ensemble Diiba Daaba

Vocal Ensemble Diiba Daaba

Kuopion pelimannit
12:30 - 12:45
Kuopion pelimannit
Kuopion pelimannit

Kuopion pelimannit

Erkki Hiekkavirta ja Eero Hautsalo
12:45 - 13:00
Erkki Hiekkavirta ja Eero Hautsalo
Erkki Hiekkavirta ja Eero Hautsalo

Erkki Hiekkavirta ja Eero Hautsalo

Oulun Huuliharppupelimannit
13:30 - 13:45
Oulun Huuliharppupelimannit
Oulun Huuliharppupelimannit

Oulun Huuliharppupelimannit

Pirkanmaan maakuntapelimannit
13:45 - 14:00
Pirkanmaan maakuntapelimannit
Pirkanmaan maakuntapelimannit

Pirkanmaan maakuntapelimannit

Pohjankartanon mandoliinit
14:00 - 14:15
Pohjankartanon mandoliinit
Pohjankartanon mandoliinit

Pohjankartanon mandoliinit

Avojalakaset
14:15 - 14:30
Avojalakaset
Avojalakaset

Avojalakaset

Eilan ja Eskon Kupletit
14:30 - 15:00
Yhteistä elämänkokemusta ja laulun iloa 175 vuotta
Eilan ja Eskon Kupletit

Yhteistä elämänkokemusta ja laulun iloa 175 vuotta.

Elonjyvä
15:00 - 15:30
Elonjyvä
Elonjyvä

Elonjyvä

Kainuun Kansanpelimannit
16:00 - 16:15
Kainuun Kansanpelimannit
Kainuun Kansanpelimannit

Kainuun Kansanpelimannit

Ii-Team
16:15 - 16:30
Ii-Team
Ii-Team

Ii-Team

Iin Laulupelimannit
16:30 - 16:45
Iin Laulupelimannit
Iin Laulupelimannit

Iin Laulupelimannit

Kuivaniemen ja Simon Pelimannit
16:45 - 17:00
Kuivaniemen ja Simon Pelimannit
Kuivaniemen ja Simon Pelimannit

Kuivaniemen ja Simon Pelimannit

Saana Kastelli
17:00 - 17:15
Saana Kastelli
Saana Kastelli

Saana Kastelli

Karin Parhaat
17:15 - 17:30
Karin Parhaat
Karin Parhaat

Karin Parhaat

Nissin Kööri
17:30 - 17:45
Nissin Kööri
Nissin Kööri

Nissin Kööri

Lauluyhtye Cantavierre
17:45 - 18:00
Lauluyhtye Cantavierre
Lauluyhtye Cantavierre

Lauluyhtye Cantavierre

Mestaripelimanni Jouko Heikola ystävineen
18:00 - 18:15
Mestaripelimanni Jouko Heikola ystävineen
Mestaripelimanni Jouko Heikola ystävineen

Mestaripelimanni Jouko Heikola ystävineen

Sanni Virta
18:15 - 18:30
Sanni Virta
Sanni Virta

Sanni Virta

Vapaapääsy
18:30 - 18:45
Vapaapääsy
Vapaapääsy

Vapaapääsy

Leppävirran pelimannit
18:45 - 19:00
Leppävirran pelimannit
Leppävirran pelimannit

Leppävirran pelimannit

Anna-Liisa Rantamäki
19:00 - 19:15
Anna-Liisa Rantamäki
Anna-Liisa Rantamäki

Anna-Liisa Rantamäki

Erkki Kauhanen ja Hyttiset
19:15 - 19:30
Erkki Kauhanen ja Hyttiset
Erkki Kauhanen ja Hyttiset

Erkki Kauhanen ja Hyttiset

Kaustislaiset kyläiltamat
20:00 - 21:30
Köyhäjoen ja Järvelän pelimannit, teatteriryhmä Krenikka esittää maaseutuhenkisen pienoisnäytelmän Lomittajan tarpeessa. Tämän lisäksi Nikulan- ja Salonkylän pelimannit
Kaustislaiset kyläiltamat

Köyhäjoen ja Järvelän pelimannit, teatteriryhmä Krenikka esittää maaseutuhenkisen pienoisnäytelmän Lomittajan tarpeessa. Tämän lisäksi Nikulan- ja Salonkylän pelimannit.

Iltakonsertti: Performanssitaidetta
22:00 - 22:45
Performanssiryhmä OIKO: Mieron piha
Iltakonsertti: Performanssitaidetta

Performanssiryhmä OIKO: Mieron piha.

Juhlapiha
Juhlapiha
Ii-Team
10:00 - 10:30
Ii-Team
Ii-Team

Ii-Team

Kuivaniemen ja Simon Pelimannit
10:30 - 11:00
Kuivaniemen ja Simon Pelimannit
Kuivaniemen ja Simon Pelimannit

Kuivaniemen ja Simon Pelimannit

Kalevan Kaiku ja Tervon Pelimannit
11:00 - 11:30
Kalevan Kaiku ja Tervon Pelimannit
Kalevan Kaiku ja Tervon Pelimannit

Kalevan Kaiku ja Tervon Pelimannit

Koiranen Kollektion
11:30 - 12:00
Koiranen Kollektion
Koiranen Kollektion

Koiranen Kollektion

Putaan pelimannit
12:00 - 12:30
Putaan pelimannit
Putaan pelimannit

Putaan pelimannit

Pelimanniyhtye
12:30 - 13:00
Pelimanniyhtye
Pelimanniyhtye

Pelimanniyhtye

Kahvilaorkesteri
13:00 - 13:30
Kahvilaorkesteri
Kahvilaorkesteri

Kahvilaorkesteri

Tummat sävelet
13:30 - 14:00
Tummat sävelet
Tummat sävelet

Tummat sävelet

Kainuun Kansanpelimannit
14:00 - 14:30
Kainuun Kansanpelimannit
Kainuun Kansanpelimannit

Kainuun Kansanpelimannit

Kansantanssia: Sitriini ja Susirekka
14:30 - 15:00
Sitriini ja Susirekka
Kansantanssia: Sitriini ja Susirekka

Sitriini ja Susirekka

Vanajaveden pelimannit
15:00 - 15:30
Vanajaveden pelimannit
Vanajaveden pelimannit

Vanajaveden pelimannit

Hallavalia
15:30 - 16:00
Hallavalia
Hallavalia

Hallavalia

Kansantanssia: Virkeät sekä Pirttiset ja Etnoa!
16:00 - 17:00
Virkiät Kokkolasta ja Pirttiset & Etnoa! Oulusta
Kansantanssia: Virkeät sekä Pirttiset ja Etnoa!

Virkiät Kokkolasta ja Pirttiset & Etnoa! Oulusta.

Rykäys
17:00 - 17:30
Rykäys
Rykäys

Rykäys

Margis
17:30 - 18:15
Margis
Margis

Margis

Kansantanssia: Tanhuryhmä Sitriini ja Grupo Folclórico das Lavradeiras da Meadela (PT)
18:15 - 19:00
Tanhuryhmä Sitriini ja Grupo Folclórico das Lavradeiras da Meadela (PT)
Kansantanssia: Tanhuryhmä Sitriini ja Grupo Folclórico das Lavradeiras da Meadela (PT)

Tanhuryhmä Sitriini ja Grupo Folclórico das Lavradeiras da Meadela (PT)

Kirkhakkine
19:00 - 19:30
Kirkhakkine
Kirkhakkine

Kirkhakkine

Alusvasara
19:30 - 20:00
Alusvasara
Alusvasara

Alusvasara

Juhlapihan tanssit
20:00 - 21:45
Pelimanniorkesteri Laulu- ja Soittoyhtiö REMPALLAAN ja Siltapelimannit
Juhlapihan tanssit

Tanssillinen Käyhkö-konsertti: Pelimanniorkesteri Laulu- ja Soittoyhtiö REMPALLAAN tanssittaa. Käyhkö-konsertin jälkeen tanssittaa Siltapelimannit.

Kyläiltamatanssit
21:45 - 00:00
Kyläiltamatanssit kaustislaisittain Järvelän pelimannien ja Peltolan poikien tahdissa.
Kyläiltamatanssit

Kyläiltamatanssit kaustislaisittain Järvelän pelimannien ja Peltolan poikien tahdissa..

Krenikka
Krenikka
Ville
10:00 - 10:30
Ville
Ville

Ville

Petteri Tuovinen
10:30 - 11:00
Petteri Tuovinen
Petteri Tuovinen

Petteri Tuovinen

Duo Veikkolan Pojat
11:00 - 11:30
Duo Veikkolan Pojat
Duo Veikkolan Pojat

Duo Veikkolan Pojat

Kari TiinanMies
11:30 - 12:00
Kari TiinanMies
Kari TiinanMies

Kari TiinanMies

Kansanlaulukuoro HYTKYT
12:00 - 12:30
Kansanlaulukuoro HYTKYT
Kansanlaulukuoro HYTKYT

Kansanlaulukuoro HYTKYT

Mottine
12:30 - 13:00
Mottine
Mottine

Mottine

Ilo Trio
13:00 - 13:30
Ilo Trio
Ilo Trio

Ilo Trio

Trubaduuri Leiska
13:30 - 14:00
Trubaduuri Leiska
Trubaduuri Leiska

Trubaduuri Leiska

O´Dear
14:00 - 14:30
O´Dear
O´Dear

O´Dear

Alice Aloof
14:30 - 15:00
Alice Aloof
Alice Aloof

Alice Aloof

Komote Lamas
15:00 - 15:30
Komote Lamas
Komote Lamas

Komote Lamas

Pirkan kantele
15:30 - 16:00
Pirkan kantele
Pirkan kantele

Pirkan kantele

Eilan ja Eskon Kupletit
16:00 - 16:30
Legendaarinen pariskunta laulaa yhä!
Eilan ja Eskon Kupletit

Legendaarinen pariskunta laulaa yhä!

Luunappi
16:30 - 17:00
Luunappi
Luunappi

Luunappi

Kanssalaulaja Eki Luumi
17:00 - 17:30
Kanssalaulaja Eki Luumi
Kanssalaulaja Eki Luumi

Kanssalaulaja Eki Luumi

Duo Suojanen & Välimaa
17:30 - 18:00
Duo Suojanen & Välimaa
Duo Suojanen & Välimaa

Duo Suojanen & Välimaa

Usko Välimäki
18:00 - 18:30
Usko Välimäki
Usko Välimäki

Usko Välimäki

Eino & Alina
18:30 - 19:00
Eino & Alina
Eino & Alina

Eino & Alina

Suupohjan Rentukat
19:00 - 19:30
Suupohjan Rentukat
Suupohjan Rentukat

Suupohjan Rentukat

Trio Tuokio
19:30 - 20:00
Trio Tuokio
Trio Tuokio

Trio Tuokio

RuoTo
20:00 - 20:30
RuoTo
RuoTo

RuoTo

Vapaan soiton tila
20:30 - 00:00
Vapaan soiton tila
Vapaan soiton tila

Vapaan soiton tila

Viinitupa
Viinitupa
Duo Jani Koskinen & Maiju Kari
12:00 - 12:30
Duo Jani Koskinen & Maiju Kari
Duo Jani Koskinen & Maiju Kari

Duo Jani Koskinen & Maiju Kari

Vanhanpiian Pojat
12:30 - 13:00
Tämä yhtye ei jätä kylmäksi!
Vanhanpiian Pojat

Tämä yhtye ei jätä kylmäksi!

Kipinä
13:00 - 13:30
Kipinä
Kipinä

Kipinä

Windalan pelimannit
13:30 - 14:00
Windalan pelimannit
Windalan pelimannit

Windalan pelimannit

Floorflower plays Pekka Streng
14:00 - 14:30
Floorflower plays Pekka Streng
Floorflower plays Pekka Streng

Floorflower plays Pekka Streng

Hauankaivajat
14:30 - 15:00
Hauankaivajat
Hauankaivajat

Hauankaivajat

Markus Haapoja
15:00 - 15:30
Markus Haapoja
Markus Haapoja

Markus Haapoja

Autere
15:30 - 16:00
Autere
Autere

Autere

Halavatun Akat
16:00 - 16:30
Halavatun Akat
Halavatun Akat

Halavatun Akat

The Green Hope
16:30 - 17:00
The Green Hope
The Green Hope

The Green Hope

Vanhat Harput
17:00 - 17:30
Vanhat Harput
Vanhat Harput

Vanhat Harput

Saitenspiel (DE)
17:30 - 18:00
Saitenspiel (DE)
Saitenspiel (DE)

Saitenspiel (DE)

Roikastajat
18:00 - 18:30
Roikastajat
Roikastajat

Roikastajat

Uudisraivaajat
18:30 - 19:00
Uudisraivaajat
Uudisraivaajat

Uudisraivaajat

JanneO/JanO
19:00 - 19:30
JanneO/JanO
JanneO/JanO

JanneO/JanO

Avojalakaset
19:30 - 20:00
Avojalakaset
Avojalakaset

Avojalakaset

Äijäkanteleet
20:00 - 20:30
Äijäkanteleet
Äijäkanteleet

Äijäkanteleet

Vapaapääsy ja Taisto Polvi
20:30 - 21:00
Vapaapääsy ja Taisto Polvi
Vapaapääsy ja Taisto Polvi

Vapaapääsy ja Taisto Polvi

Usko Välimäki, Veikko Kuivalainen ja Rainer Siirtola
21:00 - 21:30
Usko Välimäki, Veikko Kuivalainen ja Rainer Siirtola
Usko Välimäki, Veikko Kuivalainen ja Rainer Siirtola

Usko Välimäki, Veikko Kuivalainen ja Rainer Siirtola

Myyttikestit
21:30 - 22:00
Myyttikestit
Myyttikestit

Myyttikestit

Sakalaiskat
22:00 - 22:30
Sakalaiskat
Sakalaiskat

Sakalaiskat

Esko Valon ystävät
22:30 - 00:00
Esko Valon ystävät jatkavat Viinituvan kaikenlaisen musiikin jamiperinnettä
Esko Valon ystävät

Esko Valon ystävät jatkavat Viinituvan kaikenlaisen musiikin jamiperinnettä

Lammassaari/Jankamurros
00:00 - 00:30
Lammassaari/Jankamurros
Lammassaari/Jankamurros

Lammassaari/Jankamurros

2-7 Miehen Trio?
00:30 - 01:00
2-7 Miehen Trio?
2-7 Miehen Trio?

2-7 Miehen Trio?

Nyman & Niskanen
01:00 - 01:30
Nyman & Niskanen
Nyman & Niskanen

Nyman & Niskanen

Setori
Setori
Länsirannikon pelimannit
10:30 - 11:00
Länsirannikon pelimannit
Länsirannikon pelimannit

Länsirannikon pelimannit

Tuliterä
11:00 - 11:30
Tuliterä
Tuliterä

Tuliterä

Miukeli
11:30 - 12:00
Miukeli
Miukeli

Miukeli

Serkkusirkus
12:00 - 12:30
Serkkusirkus
Serkkusirkus

Serkkusirkus

Winha
12:30 - 13:00
Winha
Winha

Winha

Halavatun Akat
13:00 - 13:30
Halavatun Akat
Halavatun Akat

Halavatun Akat

Tuulesta viis´
13:30 - 14:00
Tuulesta viis´
Tuulesta viis´

Tuulesta viis´

Triijuulla
14:00 - 14:30
Triijuulla
Triijuulla

Triijuulla

The Green Hope
14:30 - 15:00
The Green Hope
The Green Hope

The Green Hope

Jari Kokkonen
15:00 - 15:30
Jari Kokkonen
Jari Kokkonen

Jari Kokkonen

Korvabuusti
15:30 - 16:00
Korvabuusti
Korvabuusti

Korvabuusti

Viiden T
16:00 - 16:30
Viiden T
Viiden T

Viiden T

Ehrontahron
16:30 - 17:00
Ehrontahron
Ehrontahron

Ehrontahron

Harmando
17:00 - 17:30
Harmando
Harmando

Harmando

R-K:n pojat
17:30 - 18:00
R-K:n pojat
R-K:n pojat

R-K:n pojat

Katri Somerjoki Katharsis
18:00 - 18:30
Katri Somerjoki Katharsis
Katri Somerjoki Katharsis

Katri Somerjoki Katharsis

Young Man's Misery
18:30 - 19:00
Young Man's Misery
Young Man's Misery

Young Man's Misery

Saara Rankinen
19:00 - 19:30
Saara Rankinen
Saara Rankinen

Saara Rankinen

Mirkun Likat
19:30 - 20:00
Mirkun Likat
Mirkun Likat

Mirkun Likat

L. Don Ohkami
20:00 - 20:30
L. Don Ohkami
L. Don Ohkami

L. Don Ohkami

Pelimanniyhtye
20:30 - 21:00
Pelimanniyhtye
Pelimanniyhtye

Pelimanniyhtye

Bures!
21:00 - 21:30
Bures!
Bures!

Bures!

PahanIlmanLinnuT
21:30 - 22:00
PahanIlmanLinnuT
PahanIlmanLinnuT

PahanIlmanLinnuT

Pelimannitalon kahvio / Santerin kabinetti
Pelimannitalon kahvio / Santerin kabinetti
Konni Mannaryyni, Santerin kabinetissa
12:00 - 12:30
Konni Mannaryyni
Konni Mannaryyni, Santerin kabinetissa

Konni Mannaryyni

Saana kastelli, Santerin kabinetissa
12:30 - 13:00
Saana kastelli
Saana kastelli, Santerin kabinetissa

Saana kastelli

Beepa, Santerin kabinetissa
13:00 - 13:30
Beepa
Beepa, Santerin kabinetissa

Beepa

Anna-Liisa Rantamäki, Santerin kabinetissa
13:30 - 14:00
Anna-Liisa Rantamäki
Anna-Liisa Rantamäki, Santerin kabinetissa

Anna-Liisa Rantamäki

Eino ja Eukko, Santerin kabinetissa
14:00 - 14:30
Eino ja Eukko
Eino ja Eukko, Santerin kabinetissa

Eino ja Eukko

Matti Stenroos, Santerin kabinetissa
14:30 - 15:00
Matti Stenroos
Matti Stenroos, Santerin kabinetissa

Matti Stenroos

Ponsa, Santerin kabinetissa
15:00 - 15:30
Ponsa
Ponsa, Santerin kabinetissa

Ponsa

Taavit, Santerin kabinetissa
15:30 - 16:00
Taavit
Taavit, Santerin kabinetissa

Taavit

Sanni Virta, Santerin kabinetissa
16:30 - 17:00
Sanni Virta
Sanni Virta, Santerin kabinetissa

Sanni Virta

Duo Veikkolan Pojat, Santerin kabinetissa
17:00 - 17:30
Duo Veikkolan Pojat
Duo Veikkolan Pojat, Santerin kabinetissa

Duo Veikkolan Pojat

Oulun Huuliharppupelimannit, Santerin kabinetissa
17:30 - 18:00
Oulun Huuliharppupelimanni
Oulun Huuliharppupelimannit, Santerin kabinetissa

Oulun Huuliharppupelimanni

Korvabuusti, Santerin kabinetissa
18:00 - 18:30
Korvabuusti
Korvabuusti, Santerin kabinetissa

Korvabuusti

Con-the-Set, Santerin kabinetissa
18:30 - 19:00
Con-the-Set
Con-the-Set, Santerin kabinetissa

Con-the-Set

30+1, Santerin kabinetissa
19:00 - 19:30
30+1
30+1, Santerin kabinetissa

30+1

Perpetuum Lokomobile, Santerin kabinetissa
19:30 - 20:00
Perpetuum Lokomobile
Perpetuum Lokomobile, Santerin kabinetissa

Perpetuum Lokomobile

Kipinä, kahviossa
20:00 - 20:30
Kipinä
Kipinä, kahviossa

Kipinä

O´Dear, kahviossa
20:30 - 21:00
O´Dear
O´Dear, kahviossa

O´Dear

Vanhat Harput, kahviossa
21:00 - 21:30
Vanhat Harput
Vanhat Harput, kahviossa

Vanhat Harput

Duo Suojanen & Välimaa, kahviossa
21:30 - 22:00
Duo Suojanen & Välimaa
Duo Suojanen & Välimaa, kahviossa

Duo Suojanen & Välimaa

Suo, Kukka ja Jussi, kahviossa
22:00 - 22:30
Suo, Kukka ja Jussi
Suo, Kukka ja Jussi, kahviossa

Suo, Kukka ja Jussi

Trubaduuri Jukka Törmä, kahviossa
22:30 - 23:00
Trubaduuri Jukka Törmä
Trubaduuri Jukka Törmä, kahviossa

Trubaduuri Jukka Törmä

Hauru, kahviossa
23:00 - 23:30
Hauru
Hauru, kahviossa

Hauru

Herra Tossavainen, kahviossa
23:30 - 00:00
Herra Tossavainen
Herra Tossavainen, kahviossa

Herra Tossavainen

Himmeli, kahviossa
00:00 - 00:30
Himmeli
Himmeli, kahviossa

Himmeli

Träskelin & Korva: Turvalan uunilla, kahviossa
00:30 - 01:00
Träskelin & Korva: Turvalan uunilla
Träskelin & Korva: Turvalan uunilla, kahviossa

Träskelin & Korva: Turvalan uunilla

The Worn Soles, kahviossa
01:00 - 01:30
The Worn Soles
The Worn Soles, kahviossa

The Worn Soles

Massikka
Massikka
Duo Kaneli
10:00 - 10:30
Duo Kaneli
Duo Kaneli

Duo Kaneli

Flowery
10:30 - 11:00
Flowery
Flowery

Flowery

Mauri ja tytöt
11:00 - 11:30
Mauri ja tytöt
Mauri ja tytöt

Mauri ja tytöt

Matti ja Linda
11:30 - 12:00
Matti ja Linda
Matti ja Linda

Matti ja Linda

Kangasalan Pikkupelimannit
12:00 - 12:30
Kangasalan Pikkupelimannit
Kangasalan Pikkupelimannit

Kangasalan Pikkupelimannit

Kangasalan Balladipelimannit
12:30 - 13:00
Kangasalan Balladipelimannit
Kangasalan Balladipelimannit

Kangasalan Balladipelimannit

Rossi
13:00 - 13:30
Rossi
Rossi

Rossi

Duo Dopvals
13:30 - 14:00
Duo Dopvals
Duo Dopvals

Duo Dopvals

Lipstikka
14:00 - 14:30
Lipstikka
Lipstikka

Lipstikka

Spelarit
14:30 - 15:00
Spelarit
Spelarit

Spelarit

Kirilola (JP)
15:00 - 15:30
Kirilola (JP)
Kirilola (JP)

Kirilola (JP)

mammantytöt!
15:30 - 16:00
mammantytöt!
mammantytöt!

mammantytöt!

VOPulele
16:00 - 16:30
VOPulele
VOPulele

VOPulele

Kahvilaorkersteri
16:30 - 17:00
Kahvilaorkersteri
Kahvilaorkersteri

Kahvilaorkersteri

Zahir
17:00 - 17:30
Zahir
Zahir

Zahir

Kahakkakuoro
17:30 - 18:00
Kahakkakuoro
Kahakkakuoro

Kahakkakuoro

Duo Veikkolan Pojat
18:00 - 18:30
Duo Veikkolan Pojat
Duo Veikkolan Pojat

Duo Veikkolan Pojat

Jalasjärven 1-riviset
18:30 - 19:00
Jalasjärven 1-riviset
Jalasjärven 1-riviset

Jalasjärven 1-riviset

Ilo Trio
19:30 - 20:00
Ilo Trio
Ilo Trio

Ilo Trio

Hauru
20:00 - 20:30
Hauru
Hauru

Hauru

Kostajan Kaipuu
20:30 - 21:00
Kostajan Kaipuu
Kostajan Kaipuu

Kostajan Kaipuu

Sian Juoksu
21:00 - 21:30
Sian Juoksu
Sian Juoksu

Sian Juoksu

Zahir
21:30 - 22:00
Zahir
Zahir

Zahir

Pelimanniyhtye
22:00 - 22:30
Pelimanniyhtye
Pelimanniyhtye

Pelimanniyhtye

14.07.2016 To/To/Thu
Soittosali
Pelimannitalon kahvio / Santerin kabinetti